Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos

Prázdninový dům

Las Vegas, USA353 East Bonneville Avenue, 89101

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 64 m²
  • Bazén

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos se nachází v obci Las Vegas. „Studio s balkonem“ nabízí 64 m² až pro 4 osoby. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. K praní a sušení je k dispozici pračka a sušička. V tomto apartmá můžete využívat balkon nebo terasu. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Dále můžete využít terasu. Hosté mohou využívat bazén a fitness centrum. Budova je vybavena výtahem. Fremont Street Experience je 1,1 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Fremont Street Experience1,1 km
The Mob Museum1,5 km
The Neon Museum2,1 km
The Adventuredome3,4 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Studio s balkonem“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Pokud si chcete během pobytu vyprat, „Studio s balkonem“ má vlastní pračku.Zobrazit podrobnosti
  • Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos nabízí hostům cestujícím autem bezplatné parkování na místě.Zobrazit podrobnosti

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Studio s balkonem

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 825 USD. Úhrada: kreditní karta; 14 dní před přihlášením. Vrácení: kreditní karta; 14 dní po odhlášení.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Fitness centrum
  • Výtah

Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos na mapě: Las Vegas

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Vyžaduje Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos zálohu?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 825 USD. Úhrada: kreditní karta; 14 dní před přihlášením. Vrácení: kreditní karta; 14 dní po odhlášení.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Jaké ubytování nabízí Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos?

Studio s balkonem: až 4 osoby; 64 m²; počet ložnic: 0. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos vařit nebo vyprat?

V tomto apartmá je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Nabízí Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos parkování a kolik stojí?

Za parkování na místě se neplatí.

Povoluje Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Má Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos fitness centrum?

Na místě je fitness centrum.

Je Wi-Fi v Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos?

Studio s balkonem: klimatizace, lednice, fén, ručníky.

Recenze ubytování Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Balcony Luxury High Rise Downtown Fremont Casinos zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na lasvegas-hotels.org

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10