Best Western McCarran Inn

Hotel

Las Vegas, USA4970 Paradise Road, NV 89119

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 921 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 37 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 921 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Best Western McCarran Inn se nachází v lokalitě Las Vegas. Venkovní bazén je otevřený sezónně. Hosté mohou využívat fitness centrum.

Připojení k Wi-Fi je zdarma a recepce funguje 24 hodin denně. Za letištní transfer se platí příplatek. Za parkování na místě se neplatí. Na místě lze nabíjet elektromobily.

„Atomic Museum Vegas“ je ve vzdálenosti 1,6 km od hotelu.

V nabídce jsou pokoje a apartmá o ploše od 35 do 37 m². Vybavení zahrnuje fén a lednici. V části nabízeného ubytování najdete vlastní koupelnu, klimatizaci, trezor a televizi. V některých pokojích máte k dispozici mikrovlnnou troubu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Paradise Park3,4 km vzdušnou čarou
Guardian Angel Cathedral3,6 km vzdušnou čarou
The Adventuredome4,5 km vzdušnou čarou
Clark County Wetlands Park14,3 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelnaKlimatizace
Pokoj typu Executive s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou335 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovkaAnoAno
Large King Room with Sofa Bed - Non-Smoking335 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovkaAnoAno
Nekuřácký pokoj se 2 manželskými postelemi velikosti Queen435 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Pokoj s manželskou postelí King235 m²Extra velká postel (velikosti Super King)AnoAno
Pokoj se 2 manželskými postelemi velikosti Queen a rozkládací pohovkou535 m²Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Zobrazit další (5)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelnaKlimatizace
Apartmá s 1 ložnicí s manželskou postelí Queen a rozkládací pohovkou537 m²Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Bezbariérový pokoj s manželskou postelí velikosti King a bezbariérovou sprchou235 m²Extra velká postel (velikosti Super King)--
Pokoj Queen s 2 manželskými postelemi Queen a bezbariérovým sprchovým koutem - bezbariérový435 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)--
Pokoj s manželskou postelí King a vanou – bezbariérový/nekuřácký235 m²Extra velká postel (velikosti Super King)--
Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen a vanou – bezbariérový/nekuřácký435 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Přizpůsobte pokoje v hotelu Best Western McCarran Inn počtu hostů, ložnicím a požadovanému vybavení. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Pokoj typu Executive s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou

▾

Large King Room with Sofa Bed - Non-Smoking

▾

Nekuřácký pokoj se 2 manželskými postelemi velikosti Queen

▾

Pokoj s manželskou postelí King

▾

Pokoj se 2 manželskými postelemi velikosti Queen a rozkládací pohovkou

▾

Apartmá s 1 ložnicí s manželskou postelí Queen a rozkládací pohovkou

▾

Bezbariérový pokoj s manželskou postelí velikosti King a bezbariérovou sprchou

▾

Pokoj Queen s 2 manželskými postelemi Queen a bezbariérovým sprchovým koutem - bezbariérový

▾

Pokoj s manželskou postelí King a vanou – bezbariérový/nekuřácký

▾

Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen a vanou – bezbariérový/nekuřácký

▾

Best Western McCarran Inn - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Fitness centrum

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 200 USD. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; při odhlášení.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

The property does not accept prepaid cards or Gift cards as a form of payment.

The property will be going through renovation works during business hours to the public areas.

During this period, guests may experience some noise or light disturbances, and some hotel facilities and services may not be available.

Our elevator is currently being upgraded and not in service.

Porterage service is available to assist our guests with luggage.

We apologize for any inconvenience.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Caesars Palace / Flamingo“ od ubytování „Best Western McCarran Inn“?

Železniční stanice „Caesars Palace / Flamingo“ se nachází 2,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Harry Reid International Airport“ od ubytování „Best Western McCarran Inn“?

Harry Reid International Airport se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 145 recenzí hostů je 8/10 . Přečtěte si recenze hotelu Best Western McCarran Inn nebo přidejte vlastní.

Proehl04 - 2026
7/10
★★★★☆

Hotel byl dost blízko letiště, takže jsme bez potíží využili shuttle při odletu a na zpáteční cestě taxi, přitom nás nerušil žádný skutečný hluk letadel. Šlo o krátké přenocování cestou tam i zpět z Maui. Služba shuttle na letiště fungovala výborně. Na snídani nám kvůli programu nezbyl čas. Při pozdním check-inu při návratu nenastaly žádné potíže.

ℹ) Recenze Best Western McCarran Inn nevyjadřují stanovisko lasvegas-hotels.org.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Best Western McCarran Inn - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 921 Kč
Typická cena
~4 320 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 243

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 921 Kč
Typická cena
~2 734 Kč

Toto ubytování je o 7 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a s bezbariérovým přístupem: 13

Za podobnou cenu

~2 483 Kč – ~3 359 Kč

  • Porovnaná ubytování 67
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 39
  • S bazénem 54
  • Se snídaní 7

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Silverton Casino Lodge

9,1/10 ~3 271 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.