Downtown Grand Hotel & Casino

Oblíbené u hostů
Hotel

Las Vegas, USA206 North 3rd Street, NV 89101

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 729 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 107 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 729 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

3hvězdičkové ubytování Downtown Grand Hotel & Casino leží v destinaci Las Vegas. Ve venkovním bazénu se dá koupat po celý rok a ubytování poskytuje fitness centrum. Toto ubytování hostům poskytuje terasu, bar a restauraci. V prostorách ubytování jsou venkovní nábytek a bezbariérové vybavení. Zde jsou konferenční a banketové prostory a také business centrum. Pro pobyt s rodinou se hodí rodinné pokoje.

Každá ubytovací jednotka má trezor, TV a klimatizaci. V některých pokojích a apartmá máte psací stůl. Ubytování má ve všech pokojích, apartmá a studiích vlastní koupelnu se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování je vybaveno žehličkou, streamingovými službami, šatní skříní, topením a kobercem. Kromě toho jsou v některých jednotkách vířivka, vana a rychlovarná konvice nebo kávovar. Ubytování v některých jednotkách poskytuje bezbariérový přístup, posezení a pohovku. Ručníky a ložní prádlo ve všech jednotkách nechybějí.

V okruhu 90 metrů leží The Mob Museum. 1,1 km odtud leží Heritage Park a 3 km odtud Obchody Las Vegas North Premium Outlets. Na Letiště North Las Vegas je to 6,3 km. Výtah je přímo v ubytování a nepřetržitě otevřenou recepci doplňuje úschovna zavazadel. Bezplatné Wi-Fi funguje na místě. Cestujete-li autem, u ubytování je bezplatné vlastní parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Mob200 m
Tento400 m
Fremont Street Experience400 m
Obchody Las Vegas North Premium Outlets3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Grand Deluxe 2-Queen433 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Nekuřácké ubytování Grand Deluxe s manželskou postelí King333 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Grand Studio King342 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Grand 1 Bedroom Suite King363 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Apartmá City s manželskou postelí King367 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Zobrazit další (22)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Gallery Tower Deluxe 1-King332 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Dvoulůžkové nekuřácké ubytování Gallery Deluxe s manželskou postelí Queen432 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Gallery Tower Studio King335 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Gallery Tower 1 Bedroom Suite King346 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Virtual Gallery Tower Deluxe King332 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Virtual Gallery Tower Studio 1-King ADA335 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Virtual Gallery Tower Studio 2-Queen435 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Virtual Gallery Tower Deluxe 2-Queen Beds432 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Grand Deluxe King ADA333 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Grand Deluxe 2-Queen ADA433 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Grand Studio King ADA342 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Grand Studio 2-Queen ADA442 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Grand Studio 2-Queen442 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Grand 1 Bedroom Suite King ADA463 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
City Suite King ADA467 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Apartmá Grand s manželskou postelí King4107 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Gallery Tower Deluxe King ADA331 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Gallery Tower Deluxe 2-Queen ADA431 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Virtual Gallery Tower Deluxe Double Queen ADA431 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Virtual Gallery Tower Studio King ADA333 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Virtual Gallery Tower Studio Double Queen ADA433 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Gallery Tower 1 Bedroom Suite King ADA346 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v ubytování Downtown Grand Hotel & Casino podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén

Grand Deluxe 2-Queen

▾

Nekuřácké ubytování Grand Deluxe s manželskou postelí King

▾

Grand Studio King

▾

Grand 1 Bedroom Suite King

▾

Apartmá City s manželskou postelí King

▾

Gallery Tower Deluxe 1-King

▾

Dvoulůžkové nekuřácké ubytování Gallery Deluxe s manželskou postelí Queen

▾

Gallery Tower Studio King

▾

Gallery Tower 1 Bedroom Suite King

▾

Virtual Gallery Tower Deluxe King

▾

Virtual Gallery Tower Studio 1-King ADA

▾

Virtual Gallery Tower Studio 2-Queen

▾

Virtual Gallery Tower Deluxe 2-Queen Beds

▾

Grand Deluxe King ADA

▾

Grand Deluxe 2-Queen ADA

▾

Grand Studio King ADA

▾

Grand Studio 2-Queen ADA

▾

Grand Studio 2-Queen

▾

Grand 1 Bedroom Suite King ADA

▾

City Suite King ADA

▾

Apartmá Grand s manželskou postelí King

▾

Gallery Tower Deluxe King ADA

▾

Gallery Tower Deluxe 2-Queen ADA

▾

Virtual Gallery Tower Deluxe Double Queen ADA

▾

Virtual Gallery Tower Studio King ADA

▾

Virtual Gallery Tower Studio Double Queen ADA

▾

Gallery Tower 1 Bedroom Suite King ADA

▾

Downtown Grand Hotel & Casino - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 21 let.

Hosté mladší 21 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note the property only accepts a maximum of 2 dogs weighing up to 22 kg each for an additional fee of USD 75 per night.

Resort fee includes:

- Parking

- Guest Room WiFi

- Bottled Water upon Arrival

- “Grand Experience” welcome letter with coupons for hotel outlets

- Local and Toll Free Calls

Self parking is included as part of the resort fee.

A damage deposit of USD 50 per night is required on arrival.

Platba bude stržena z kreditní karty.

You should be reimbursed on check-out.

Your deposit will be refunded in full via credit card, subject to an inspection of the property.

Early check-in based upon availability with a $35+ tax fee.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „Las Vegas - Tufesa“ od ubytování „Downtown Grand Hotel & Casino“?

Autobusové nádraží „Las Vegas - Tufesa“ se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „North Las Vegas Airport“ od ubytování „Downtown Grand Hotel & Casino“?

North Las Vegas Airport se nachází 6,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 5 651 recenzí hostů je 8,1/10 . Přečtěte si recenze hotelu Downtown Grand Hotel & Casino nebo přidejte vlastní.

Barb06 - 2026
8/10
★★★★☆

Skvělý pobyt. Pokoj byl příjemný a ačkoliv se hotel nachází v rušné oblasti, téměř to není znát, v pokoji je sice slyšet hudba z okolí, ale po čase utichne. Nás to nijak nerušilo a spali jsme dobře, vlastně si to zaslouží pět hvězd +++++. Velké pohodlí za dobrou cenu.

ℹ) Recenze Downtown Grand Hotel & Casino nevyjadřují stanovisko lasvegas-hotels.org.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Downtown Grand Hotel & Casino - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 729 Kč
Typická cena
~4 320 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 243

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 729 Kč
Typická cena
~2 754 Kč

Toto ubytování je o 37 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s restaurací: 41

Za podobnou cenu

~1 470 Kč – ~1 989 Kč

  • Porovnaná ubytování 25
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 3
  • S bazénem 20
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

SAHARA Las Vegas

8,2/10 ~1 603 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.