Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee

755 Sierra Vista Dr., NV 89169 Las Vegas, USA

  • Až pro 4 hosty
  • Až 45 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee leží 2,09 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 8,6/10 (763 hodnocení). Hostům ubytování nabízí mimo jiné pobyt s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a bazén.

Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee je 3hvězdičkový hotel v Las Vegas, ve čtvrti East of the Las Vegas Strip.

Pokoje

Ubytovací jednotky mají klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou a lednici. K dispozici jsou také pokoje s rychlovarnou soupravou na čaj a kávu, topením a dvěma postelemi.

Vybavení objektu

Na místě je bezplatné Wi-Fi. Hotel podává bufetovou i americkou snídani. K dispozici je venkovní bazén, nepřetržitě otevřená recepce, bankomat a parkoviště.

Umístění a doprava

Stanice Las Vegas Convention Center na monorailu je vzdálená 1,1 km. Mezinárodní letiště Harry Reid leží 3,8 km od hotelu.

Co navštívit v okolí

  • Eiffelova věž v hotelu Paris - 3,8 km
  • Fontány Bellagio - 3,9 km
  • Zimní zahrada a botanické zahrady Bellagio - 4,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 444 Kč

Nabídka pokojů

Studiové apartmá s manželskou postelí King – nekuřácké

  • klimatizace
  • set na čaj a kávu
  • lednice

4 osoby45 m²klimatizace

Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • Centrum pro fitness
  • Recepční služby 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena, avšak může být účtován dodatečný poplatek.
Důležité informace

Pet policy: 75 USD for 1-4 nights and 125 USD for 5+ nights.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Kde se nachází Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee?

Ubytování se nachází ve městě Las Vegas.

Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee na mapě: Las Vegas

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee

Průměrné hodnocení z 763 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

John 02 - 2026
10/10

Co vyvážilo všechny drobné nedostatky, byl příjemný a ochotný personál! Vždy připravený pomoct a se smíchem na tváři! Hlavně Dakoy! Poloha hotelu byla super - přímo naproti Cowboy Christmas. Navíc jsme měli kde v bezpečí nechat náš truck v garáži během pobytu.

ℹ) Recenze Hampton Inn & Suites Las Vegas Convention Center - No Resort Fee nevyjadřují stanovisko lasvegas-hotels.org.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10