MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite

Prázdninový dům

Las Vegas, USAEast Harmon Avenue 145, 89109

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 84 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Apartmá“ má 84 m² a pojme až 4 osoby. Dispozice zahrnuje 1 ložnici. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite se nachází v obci Las Vegas.

Hosté mohou využívat bazén a fitness centrum. Mezinárodní letiště Harryho Reida je 1 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Eiffel Tower at Paris Hotel1,4 km
Guardian Angel Cathedral2,7 km
Clark County Wetlands Park15,9 km
The Adventuredome3,6 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Apartmá

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 21 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Parkování

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Služba je zdarma.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 1000 USD.

Děti a přistýlky

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 USD.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Fitness centrum
  • Výtah

MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite na mapě: Las Vegas

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Je vyžadována záloha?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 1000 USD.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 21 let.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Jaké ubytování je nabízeno?

Apartmá: až 4 osob; 84 m²; počet ložnic: 1. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování vařit nebo vyprat?

V tomto apartmá je kuchyň nebo kuchyňský kout.

Je k dispozici parkování a je zpoplatněné?

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Služba je zdarma.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Má MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Jak daleko je Caesars Palace / Flamingo od ubytování „MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite“?

Caesars Palace / Flamingo se nachází 1,1 km od ubytování.

Recenze ubytování MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite

Průměrné hodnocení z 38 recenzí hostů je 8,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O MGM Signature-20-620 1Br 2Ba Balcony Suite zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na lasvegas-hotels.org

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10