Strip View Sub-Penthouse 34709

Prázdninový dům

Las Vegas, USA89109

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 46 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Strip View Sub-Penthouse 34709?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Strip View Sub-Penthouse 34709 se nachází v obci Las Vegas. „Apartmán“ má 46 m² a pojme až 4 osoby. V tomto apartmánu můžete využívat sušičku, vlastní koupelnu, klimatizaci a lednici.

K dispozici je venkovní bazén. Na místě najdete fitness centrum a wellness centrum. Budova je vybavena výtahem. Eiffel Tower at Paris Hotel je 2,2 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Eiffel Tower at Paris Hotel2,2 km
Nákupní centrum Crystals2,3 km
CityCenter Las Vegas2,3 km
The Sphere Vegas2,7 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Nabídka pokojů

Apartmán

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Strip View Sub-Penthouse 34709 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Lázeňské a wellness centrum
  • Fitness centrum
  • Výtah

Strip View Sub-Penthouse 34709 na mapě: Las Vegas

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Strip View Sub-Penthouse 34709?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 10:00.

Jaké ubytování nabízí Strip View Sub-Penthouse 34709?

Apartmán: až 4 osoby; 46 m²; počet ložnic: 0. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Povoluje Strip View Sub-Penthouse 34709 domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Má Strip View Sub-Penthouse 34709 bazén?

K dispozici je venkovní bazén.

Má Strip View Sub-Penthouse 34709 fitness centrum?

Na místě je fitness centrum.

Je Wi-Fi v Strip View Sub-Penthouse 34709 zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Strip View Sub-Penthouse 34709?

Apartmán: klimatizace, lednice, fén, ručníky.

Má Strip View Sub-Penthouse 34709 wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Má Strip View Sub-Penthouse 34709 výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Recenze ubytování Strip View Sub-Penthouse 34709

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Strip View Sub-Penthouse 34709 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na lasvegas-hotels.org

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10