Strip View Sub-Penthouse 34709

Dom wakacyjny

Las Vegas, Stany Zjednoczone Ameryki89109

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 46 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Strip View Sub-Penthouse 34709?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Strip View Sub-Penthouse 34709 znajduje się w miejscowości Las Vegas. „Apartament” ma 46 m² i mieści do 4 osób. W tym apartamencie można korzystać z suszarki bębnowej i prywatnej łazienki.

Basen i centrum fitness należą do zaplecza obiektu. Obiekt ma spa. Hotel Eiffel Tower at Paris znajduje się 2,2 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Hotel Eiffel Tower at Paris2,2 km
Centrum Las Vegas2,3 km
Centrum handlowe Crystals2,3 km
The Sphere Vegas2,7 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

Wybór pokoi

Apartament

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Strip View Sub-Penthouse 34709 - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • basen
  • całkowity zakaz palenia
  • centrum spa i wellness
  • centrum fitness
  • winda

Strip View Sub-Penthouse 34709 na mapie: Las Vegas

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament: do 4 osób; 46 m²; liczba sypialni: 0. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy Strip View Sub-Penthouse 34709 ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Strip View Sub-Penthouse 34709 oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Jak daleko od obiektu „Strip View Sub-Penthouse 34709” znajduje się Caesars Palace / Flamingo?

Caesars Palace / Flamingo znajduje się 1,7 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Strip View Sub-Penthouse 34709” znajduje się lotnisko „Harry Reid International Airport”?

Harry Reid International Airport znajduje się 2,9 km od obiektu.

Opinie o Strip View Sub-Penthouse 34709

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Strip View Sub-Penthouse 34709. Dodaj swoją na lasvegas-hotels.org

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10