StripViewSuites at Jockey Club

Aparthotel

Las Vegas, USA3700 S Las Vegas Blvd, NV 89109

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 914 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 16 hostů
  • Až 153 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 914 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

StripViewSuites at Jockey Club se nachází v destinaci Las Vegas. Bellagio Conservatory & Botanical Gardens je 220 metrů od ubytování. V krytém i venkovním bazénu se dá plavat po celý rok. Samotné ubytování vám poskytne fitness centrum.

Na výběr jsou apartmány a pokoje o rozloze od 56 do 153 m². Všechny z nich mají TV a klimatizaci. Ubytování ve všech jednotkách poskytuje vlastní koupelnu se sprchou, vanou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Ve vybavení je i kuchyň s lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a kuchyňským nádobím. Zde jsou rychlovarná konvice nebo kávovar, posezení a pohovka. Jsou tu také jídelní část, žehlička a šatní skříň. V některých jednotkách dostanete myčku nádobí a troubu. Výhled se v některých jednotkách otevírá na město. Ručníky a ložní prádlo se ve všech jednotkách poskytují.

390 metrů odtud leží Endless Wave Ride a 500 metrů odtud Nákupní centrum Crystals. V okruhu 2 km leží Mezinárodní letiště Harryho Reida.

K zázemí patří topení, minimarket a trezor. Rodinné pokoje jsou k rezervaci a budova je vybavena výtahem. Na recepci je personál 24 hodin denně. Wi-Fi je zdarma a zavazadla lze nechat v úschovně. Pro hosty, kteří přijedou autem, je určeno neplacené parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

The Crystals Tram Station220 m vzdušnou čarou
Nákupní centrum Crystals500 m
Guardian Angel Cathedral2,5 km vzdušnou čarou
The Adventuredome3,2 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
One Bedroom Fountain View · 60 m²: Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)660 m²1Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)
One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Velká manželská postel (velikosti King)660 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
Three Bedroom Fountain View12100 m²36 × Velká manželská postel (velikosti King)
PH Floor One Bedroom Fountain View · 153 m²16153 m²36 × Velká manželská postel (velikosti King)
PH Floor One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Velká manželská postel (velikosti King)660 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
Zobrazit další (10)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
One Bedroom Center Strip · 60 m²860 m²12 × Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)
One Bedroom Fountain View · 75 m²: 2 × Extra velká postel (velikosti Super King)975 m²12 × Extra velká postel (velikosti Super King)
PH Floor One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Extra velká postel (velikosti Super King)860 m²12 × Extra velká postel (velikosti Super King)
Two Bedroom Center Strip · 98 m²: 4 × Velká manželská postel (velikosti King)898 m²24 × Velká manželská postel (velikosti King)
Two Bedroom Center Strip · 98 m²: 4 × Manželská postel898 m²24 × Manželská postel
PH Floor One Bedroom Fountain View · 98 m²898 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
PH Floor Two Bedroom Center Strip1298 m²22 × Manželská postel, Extra velká postel (velikosti Super King), Velká manželská postel (velikosti King)
One Bedroom Center Strip · 95 m²895 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
One Bedroom Fountain View · 56 m²656 m²12 × Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)
One Bedroom Fountain View · 75 m²: Extra velká postel (velikosti Super King)675 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme možnosti ubytování v ubytování StripViewSuites at Jockey Club podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice

One Bedroom Fountain View · 60 m²: Rozkládací pohovka, 2 × Velká manželská postel (velikosti King)

▾

One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Velká manželská postel (velikosti King)

▾

Three Bedroom Fountain View

▾

PH Floor One Bedroom Fountain View · 153 m²

▾

PH Floor One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Velká manželská postel (velikosti King)

▾

One Bedroom Center Strip · 60 m²

▾

One Bedroom Fountain View · 75 m²: 2 × Extra velká postel (velikosti Super King)

▾

PH Floor One Bedroom Fountain View · 60 m²: 2 × Extra velká postel (velikosti Super King)

▾

Two Bedroom Center Strip · 4 × Velká manželská postel (velikosti King)

▾

Two Bedroom Center Strip · 4 × Manželská postel

▾

PH Floor One Bedroom Fountain View · 98 m²

▾

PH Floor Two Bedroom Center Strip

▾

One Bedroom Center Strip · 95 m²

▾

One Bedroom Fountain View · 56 m²

▾

One Bedroom Fountain View · 75 m²: Extra velká postel (velikosti Super King)

▾

StripViewSuites at Jockey Club - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Fitness centrum
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 21 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Caesars Palace / Flamingo“ od ubytování „StripViewSuites at Jockey Club“?

Železniční stanice „Caesars Palace / Flamingo“ se nachází 880 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Harry Reid International Airport“ od ubytování „StripViewSuites at Jockey Club“?

Harry Reid International Airport se nachází 3,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 216 recenzí hostů je 7,8/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu StripViewSuites at Jockey Club nebo přidejte vlastní.

Ortiz03 - 2026
8/10
★★★★☆

Skvělá poloha a cena. Zjistili jsme, že poloha je naprosto výjimečná: hotel leží přímo v srdci Stripu, a přesto je tam velmi ticho a klid.

ℹ) Recenze StripViewSuites at Jockey Club nevyjadřují stanovisko lasvegas-hotels.org.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

StripViewSuites at Jockey Club - srovnání cen

Las Vegas: porovnejte cenu s podobným ubytováním.

Jak si stojí cena tohoto ubytování?

Porovnaná ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 243.

Toto ubytování
~5 914 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~4 300 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 38 % více než typická cena této skupiny.

Ubytování podobného standardu

Podobný standard s nepřetržitou recepcí a s rodinnými pokoji

Porovnaná ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 82.

Toto ubytování
~5 914 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~3 775 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 57 % více než typická cena této skupiny.

Ubytování s nepřetržitou recepcí

Co najdete za podobnou cenu?

Toto ubytování: ~5 914 Kč. Srovnání zahrnuje různé druhy a standardy ubytování.

~5 027 Kč - ~6 801 Kčv rozmezí ±15% ceny tohoto ubytování

  • Porovnaná ubytování84
  • Lépe hodnocená než toto ubytování30
  • S bazénem72
  • Se snídaní11
Nejvyšší hodnocení v porovnané skupiněSPHERE IN 4K - Vintage Vegas Condo with Sphere and Strip Views!
~6 312 Kč 9,5 / 10

Las Vegas: orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Vyberte termín a ověřte cenu i dostupnost.

Jak porovnáváme ceny

Typická cena: polovina porovnaných cen je nižší a polovina vyšší. Ceny mohou platit pro různé termíny pobytu. Porovnáváme ubytování ze seznamu tohoto města ve stejné měně. Ve velkých městech vybíráme nejčastěji hodnocená ubytování.

★ označuje oficiální hotelové hvězdičky a ● odhadovaný standard ostatních ubytování. Seskupujeme ubytování se stejným počtem hvězdiček nebo bodů standardu.

Srovnání vybavení zahrnuje jednu nebo dvě vybrané společné vlastnosti, nikoli veškeré vybavení.

Porovnáváme hodnocení ubytování s alespoň 50 recenzemi. Vybavení počítáme, pokud je uvedeno v datech.

Cenové rozpětí skupiny podobného standardu: ~1 235 Kč - ~37 692 Kč

Las Vegas - další ubytování

Porovnejte další ubytování v tomto městě.

Aparthotel

Luxury Studio MGM Signature Best Location Lazy River No Resort Fee

Las Vegas

9,2
Fantastické18 hodnocení Booking.com

V ubytování Luxury Studio MGM Signature Best Location Lazy River No Resort Fee můžete využívat restauraci, bar a fitness centrum. Ubytování vám v tomto studiu dává k dispozici kuchyňský kout.

~5 507 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Jockey Resort Suites Center Strip

Las Vegas

8,6
Skvělé2 942 hodnocení Booking.com

Ubytování Jockey Resort Suites Center Strip poskytuje fitness centrum, terasu a tenisový kurt. Pro vás jsou ve všech apartmá a apartmánech kuchyň a myčka nádobí.

~3 847 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Palms Place Hotel StripView with Open Balcony -33

Las Vegas

7,5
Dobré46 hodnocení Booking.com

Palms Place Hotel StripView with Open Balcony -33 je ubytování, které má bar a terasu. V tomto apartmá patří do výbavy kuchyň, vířivka a balkon.

~4 376 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Palms Place One Bedroom Suite 1220 sqft

Las Vegas

6,9
63 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí Palms Place One Bedroom Suite 1220 sqft také restauraci, zahradu a terasu. Vířivku, krb a pračku v tomto apartmá nebudete postrádat. Podává se snídaně kontinentální nebo formou bufetu.

~5 468 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

LUXE 702 MGM Signature with Balcony

Las Vegas

8,2
Velmi dobré15 hodnocení Booking.com

V aparthotelu LUXE 702 MGM Signature with Balcony můžete využívat zahradu, terasu a restauraci. Pro potřeby hostů jsou v tomto apartmá myčka nádobí, balkon a terasa.

~9 701 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Amalz Deluxe Suites at Mgm Signature !

Las Vegas

7,8
Dobré5 hodnocení Booking.com

Ve všech studiích se nachází kuchyňský kout. Pro hosty jsou k dispozici sauna, bazén a klimatizace. Parkoviště u ubytování i Wi-Fi jsou zdarma.

~5 705 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Amethyst Suite II Balcony STRIP VIEW MGM Signature

Las Vegas

8,2
Velmi dobré7 hodnocení Booking.com

Aparthotel Amethyst Suite II Balcony STRIP VIEW MGM Signature poskytuje saunu, klimatizaci a bazén, přičemž Eiffel Tower at Paris Hotel leží 1,4 km odtud. V tomto ubytování jsou bar, vířivka a fitness centrum.

~8 507 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

MGM Signature

Las Vegas

8,4
Velmi dobré60 hodnocení Booking.com

Aparthotel MGM Signature má zahradu, restauraci a terasu. Ubytování v tomto apartmánu poskytuje soukromý vchod. Parkování na místě je bezplatné stejně jako Wi-Fi.

~7 414 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

StripViewSuites Ultimate Luxury Penthouses Full Strip View & Balcony

Las Vegas

8,0
Velmi dobré10 hodnocení Booking.com

StripViewSuites Ultimate Luxury Penthouses Full Strip View & Balcony je aparthotel a má zahradu, bar a fitness centrum. Ve všech apartmánech jsou patio a soukromý vchod.

~12 010 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Signature- Balcony Strip View- High floor- NO parking fee

Las Vegas

7,5
Dobré2 hodnocení Booking.com

Signature- Balcony Strip View- High floor- NO parking fee má bazén, klimatizaci a zahradu, přičemž Signature- Balcony Strip View- High floor- NO je 1,1 km odtud. Na místě jsou k dispozici vířivka a bar.

Aparthotel

Amalz 2 Bedroom 3 Bathroom Balcony Suites at Mgm Signature !

Las Vegas

5,4
6 hodnocení Booking.com

Amalz 2 Bedroom 3 Bathroom Balcony Suites at Mgm Signature ! má wellness centrum, venkovní nábytek a saunu, přičemž Eiffel Tower at Paris Hotel je 1,4 km odtud. Patio a sušičku ve všech apartmá nebudete postrádat.

~10 905 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Princess Suite Platinum Hotel

Las Vegas

6,7
7 hodnocení Booking.com

Hosté ubytování Princess Suite Platinum Hotel mají k dispozici minimarket, sdílený lounge a kavárnu, Sphere Vegas je 15 minut chůze odtud. Krb a pračku mají hosté v tomto apartmá.

~8 340 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

2400SqFt House 6beds 3bath Pool table BBQ

Las Vegas

8,2
Velmi dobré7 hodnocení Booking.com

Ubytování 2400SqFt House 6beds 3bath Pool table BBQ nabízí zahradu. Vybavení pro grilování a sušičku v tomto prázdninovém domě nebudete postrádat.

Aparthotel

Beautiful High Rise Condo-307

Las Vegas

8,4
Velmi dobré13 hodnocení Booking.com

Ubytování nabízí v tomto studiu kuchyňský kout. K ubytování patří bazén a klimatizace. Fontána Bellagio leží 2,7 km daleko.

Hotel

Holiday Inn Express & Suites - Las Vegas - E Tropicana by IHG

Las Vegas

8,8
Skvělé1 677 hodnocení Booking.com

Holiday Inn Express & Suites - Las Vegas - E Tropicana by IHG má venkovní krb, minimarket a vybavení pro grilování, přičemž CityCenter Las Vegas je 1,9 km odtud. Venkovní nábytek, vířivka a bazén jsou na místě.

~3 214 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Candlewood Suites - Las Vegas - E Tropicana by IHG

Las Vegas

8,2
Velmi dobré445 hodnocení Booking.com

Candlewood Suites - Las Vegas - E Tropicana by IHG nabízí bezbariérový přístup, bezbariérové vybavení a fitness centrum, Shark Reef Aquarium je odtud 1,9 km daleko. K zázemí patří klimatizace, vířivka a bazén.

~3 029 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 16

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.

Hotely v dalších městech

Objevte ubytování v dalších destinacích.

Aparthotel

AKA Sutton Place

New York · USA

Central Parku je jen 15 minut chůze od ubytování AKA Sutton Place, které nabízí sdílený lounge, bar a fitness centrum. V některých pokojích vám je k dispozici soukromý bazén.

Aparthotel

Melliber Appart Hotel

Casablanca · Maroko

8,0
Velmi dobré3 717 hodnocení Booking.com

Hassana II leží 200 metrů od ubytování Melliber Appart Hotel, které má přístup na pláž, sdílenou kuchyň a tureckou lázeň. Ubytování nabízí kavárnu, bezbariérové vybavení a wellness zařízení.

~1 807 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

1926 Le Parisot Boutique Suites

Valletta · Malta

9,1
Fantastické521 hodnocení Booking.com

Kuchyňský kout se nachází ve všech apartmá. V rámci ubytování jsou bezbariérový přístup, bezbariérové vybavení a terasa. Snídaně podávaná v ubytování je kontinentální.

~5 680 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Best Western Plus Commerce Hotel

Los Angeles · USA

8,6
Skvělé4 442 hodnocení Booking.com

Ubytování Best Western Plus Commerce Hotel má bar, terasu a zahradu. Přímo v ubytování jsou sdílený lounge, kavárna a bezbariérový přístup. Podávaná snídaně je kontinentální.

~3 006 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Kansas City Marriott Downtown

Kansas City · USA

8,7
Skvělé288 hodnocení Booking.com

Hotel Kansas City Marriott Downtown je 3hvězdičkový. Ubytování nabízí tenisový kurt, kulečník a minimarket na místě. U ubytování je parkoviště.

~6 314 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

ROOST Cleveland

Cleveland · USA

8,9
Skvělé372 hodnocení Booking.com

Quicken Loans Arena leží 400 metrů od ubytování ROOST Cleveland, které má hernu, kulečník a vybavení pro grilování. V prostorách ubytování jsou sdílený lounge, bezbariérový přístup a bezbariérové vybavení.

~4 445 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Golden River Hotel

Hoi An · Vietnam

7,9
Dobré424 hodnocení Booking.com

K dispozici je v některých pokojích balkon. Zahrada, sdílená kuchyň a vybavení pro grilování jsou na místě. Mezi místy v okolí je An Bang (3 km).

~654 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Citadines Sukhumvit 16 Bangkok

Bangkok · Thajsko

8,5
Skvělé935 hodnocení Booking.com

Ubytování Citadines Sukhumvit 16 Bangkok je 4hvězdičkové. K dispozici jsou zde wellness zařízení, kavárna a restaurace. Ubytování má ve všech studiích a apartmánech kuchyň.

~1 723 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Hotel Kert FREE PARKING

Riga · Lotyšsko

8,7
Skvělé280 hodnocení Booking.com

Balkon a kuchyň v některých pokojích, apartmánech, apartmá a studiích nebudete postrádat. V místě ubytování jsou sdílený lounge, zahrada a terasa.

~1 850 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Adina Apartment Hotel Copenhagen

Kodaň · Dánsko

8,7
Skvělé2 545 hodnocení Booking.com

Adina Apartment Hotel Copenhagen má snack bar, saunu a minimarket, přičemž Østerport Train Station je 700 metrů odtud. V objektu jsou restaurace, klimatizace a zahrada.

~3 894 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Ski Lovers Studio w/ Easy Pool + Hot Tub Access!

Snowmass Village · USA

8,7
Skvělé3 hodnocení Booking.com

V tomto apartmánu hostitel poskytuje krb a myčku nádobí. Toto ubytování nabízí wellness centrum, saunu a fitness centrum. Mezi místy v okolí je Snowmass Club Golf Course (5 km).

~8 324 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Hampton Beach Seaside Villa Unit 1

Hampton · USA

5,8
12 hodnocení Booking.com

Hampton Beach Seaside Villa Unit 1 má přístup na pláž, místo na piknik a terasu, přičemž Hlavní pláž Hampton Beach je 90 metrů odtud. Na místě je klimatizace.

~8 922 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 12

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.